W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Odprawa roczna policjantów z Komendy Miejskiej w Olsztynie

12.02.2020

W środę odbyła się uroczysta odprawa podsumowującą pracę olsztyńskiej jednostki za rok 2019. Komendant Miejski Policji w Olsztynie insp. Piotr Zabuski w obecności zaproszonych gości oraz szefa warmińsko-mazurskich policjantów nadinsp. Tomasza Klimka przedstawił wyniki jednostki, które osiągnęła w ubiegłym roku. Odprawę podsumowującą pracę policjantów Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie poprzedziło przekazanie trzech nowych radiowozów, które zasilą flotę olsztyńskiej jednostki policji. Spotkanie uświetniła wystawa pt. „Policja Państwowa 1919-1939” przygotowana przez przedstawicieli Delegatury Instytutu Pamięci Narodowej w Olsztynie. W uroczystości wziął udział Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki.

Roczna Odprawa KMP Olsztyn

W środę (12.02.2020) w Centrum Konferencyjno-Ekspozycyjnym "Stara Kotłownia" Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Komendant Miejski Policji w Olsztynie insp. Piotr Zabuski przeprowadził odprawę kadry kierowniczej podsumowującą pracę za 2019 rok. Podczas uroczystości w obecności zaproszonych gości odbyło się podsumowanie ubiegłego roku w aspekcie osobowo-organizacyjnym jednostki oraz omówione jej wyniki w obszarze bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu.

Zdjęcia (7)