WIN-II.7820.1.12.2025 Obwieszczenie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego wydana decyzja nr 14/26 z 26 sierpnia 2026 r. z nadanym rygorem natychmiastowej wykonalności, o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania pn.: „Budowa drogi S16 Olsztyn (S51) - Ełk (S61), odcinek Olsztyn-Biskupiec (budowa drugiej jezdni), odcinek Olsztyn Wschód-Barczewo”
27.08.2026
Materiały
WIN-II.7820.1.12.2025 obwieszczenieWIN-II78201122025_obwieszczenie.pdf 0.16MB
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 27.08.2026 12:43 Urszula Kalinowska
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Wydział Infrastruktury i Nieruchomości/ nr sprawy OK-II.1330.673.2026
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| WIN-II.7820.1.12.2025 Obwieszczenie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego wydana decyzja nr 14/26 z 26 sierpnia 2026 r. z nadanym rygorem natychmiastowej wykonalności, o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania pn.: „Budowa drogi S16 Olsztyn (S51) - Ełk (S61), odcinek Olsztyn-Biskupiec (budowa drugiej jezdni), odcinek Olsztyn Wschód-Barczewo” | 1.0 | 27.08.2026 12:43 Urszula Kalinowska |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP