WIN-II.7820.1.8.2026 EJ obwieszczenie o wydaniu decyzji nr 15/26 z dnia 27.08.2026r. o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania "Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 600 w miejscowości Karwie" od km 4+097 do km 4+415
31.08.2026
Materiały
WIN-II.7820.1.8.2026 obwieszczenie o decyzjiWIN-II7820182026_obwieszczenie_o_decyzji.pdf 0.17MB
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 31.08.2026 08:39 Urszula Kalinowska
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Wydział Infrastruktury i Nieruchomości/ nr sprawy OK-II.1330.675.2026
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| WIN-II.7820.1.8.2026 EJ obwieszczenie o wydaniu decyzji nr 15/26 z dnia 27.08.2026r. o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania "Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 600 w miejscowości Karwie" od km 4+097 do km 4+415 | 1.0 | 31.08.2026 08:39 Urszula Kalinowska |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP