W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wizyta wojewody w Pieckach

14.02.2020

Nowy Klub Malucha powstał w Pieckach. Na otwarciu był Artur Chojecki, wojewoda warmińsko-mazurski, który odwiedził też zakład produkcyjny meblarsko-tapicerski, szkołę podstawową oraz spotkał się z mieszkańcami gminy.

Piecki

Do Klubu Malucha przyjmowane są dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia. W Pieckach wcześniej nie było miejsca dla dzieci poniżej 3 lat, dlatego Klub Malucha to duże wsparcie dla rodziców, którzy chcą wrócić do pracy.

Klub mieści się w nowym budynku położonym w sąsiedztwie przedszkola, chodzi do niego 25 dzieci. Są tu sale dydaktyczne, specjalnie wyposażone łazienki i kuchnia. Klub powstał dzięki dofinansowaniu z programu Maluch +.

Cały koszt budowy Klubu Malucha to milion 315 tysięcy złotych. Dofinansowanie z programu Maluch + to 750 tysięcy złotych. Reszta pochodzi z budżetu gminy.

Zdjęcia (10)