W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Wręczenie promesy na zakup pojazdu pożarniczego dla OSP w Starym Laskowcu

Wręczenie promesy na zakup pojazdu pożarniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Laskowcu na placu przed siedzibą KW

9 czerwca 2021 r. na terenie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku odbyła się uroczystość podczas, której dwunastu jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z województwa podlaskiego Zastępca Komendanta Głównego PSP nadbryg. Arkadiusz Przybyła oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki Dariusz Piontkowski, Wicewojewoda Podlaski Tomasz Madras, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku Maciej Borzyszkowski, Podlaski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Sebastian Zdanowicz wręczyli promesy na dofinansowanie zakupu nowych pojazdów ratowniczo-gaśniczych.

Z terenu powiatu zambrowskiego promesę odebrała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Laskowcu, która zakupi średni samochód ratowniczo-gaśniczych. Zakup pojazdu pożarniczego będzie możliwy dzięki montażowi finansowemu środków z dofinansowania NFOŚiGW i WFOŚiGW, dotacji Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego i Gminy Zambrów.

zdjęcia: KW PSP Białystok

Zdjęcia (2)