W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zezwolenia na pracę – zmiany w obsłudze klienta

15.09.2020

Wydział Rynku Pracy 17 września uruchomi formularz zgłoszeń dla pracodawców składających wniosek o zezwolenie na pracę w Trybie Obsługi Koordynowanej. Zgłoszenie przez formularz dotyczy wizyt zaplanowanych na pierwszą połowę października.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki - logo

Na wizyty w pierwszej połowie października przewidziana jest większa liczba miejsc w ramach bezpośredniej obsługi w Trybie Obsługi Koordynowanej.

Ponadto wprowadzona została aktualizacja regulaminu Trybu Obsługi Koordynowanej oraz zakresu wniosków kwalifikowanych do obsługi.

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Rynek pracy: https://www.gov.pl/web/uw-mazowiecki/formularz-zgloszen-wnioskow-pracodawcow-do-obslugi-koordynowanej.

Tryb obsługi koordynowanej opiera się na efektywnej wieloetapowej współpracy pracodawcy z Urzędem. Dzięki temu Urząd może zapewnić sprawniejszą realizację postępowań, a w konsekwencji szybsze wydanie zezwolenia na pracę. Pracodawca uczestniczy w koordynacji procesu obsługi.