W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

JOBICON 2020 w tym roku online

14.10.2020

Mężczyzna z kawą przy laptopie. Napisy Festiwal Pracy JOBICON 21/22.10. Poznaj nas na festiwalu pracy.
  • Już 21-22 października2020 r. odbędzie się online Festiwal Pracy JOBICON 2020.
  • To niepowtarzalna szansa, aby poznać specyfikę pracy w Ministerstwie Finansów i spotkać się 1 na 1 z naszymi pracownikami.

Festiwal Pracy JOBICON to miejsce, które otwiera możliwości zawodowe i rekrutacyjne wszystkim, którzy poważnie myślą o rozwoju i cenią innowacje. To świetna okazja, aby młode talenty mogły bez stresu porozmawiać z potencjalnym pracodawcą i poznać specyfikę danej branży czy firmy.

W tym roku JOBICON, ze względu na pandemię Covid-19, odbędzie się w formie zdalnej. Pomimo tego dla uczestników wydarzenia nie zabraknie atrakcji, a przede wszystkim merytorycznych spotkań z pracownikami MF. Praca online i przeniesienie wielu dziedzin życia do internetu stały się codziennością. JOBICON daje możliwość sprawdzenia, jak przyszły pracodawca odnalazł się w tej rzeczywistości.

Kiedy?

21-22 października 2020 r., godz. 9.00-17.00

Gdzie?

Online. Zapisz się na jobicon.pracuj.pl

Podczas wydarzenia będzie możliwość uczestniczenia w:

  • 1,5 godzinnych sesjach, na których przybliżymy specyfikę pracy w Ministerstwie Finansów
  • spotkaniach 1 na 1 z naszymi pracownikami – podczas których będzie można zapytać o proces rekrutacyjny, pracę na określonym stanowisku czy w danym departamencie.

Dziękujemy, że tak wielu z Was aktywnie uczestniczy w naszej internetowej społeczności. Na LinkedIn jest nas już ponad 12 600!

Wejdź na profil MF na LinkedIn