W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Kolejna akcja krwiodawstwa zaplanowana przez strażaków – powiat gołdapski

15.10.2021

Zdjęcie przedstawia plakat akcji krwiodawstwa zaprojektowany przez OSP Surminy

15 października 2021 roku w godz. 930–1400 w Oddziale Węgorzewskiego Banku Spółdzielczego w Baniach Mazurskich odbędzie się akcja krwiodawstwa organizowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Surminach we współpracy z Komendą Powiatową PSP w Gołdapi.

Podczas piątkowej akcji, krew zbierana będzie na rzecz naszej gołdapianki Anny Czarneckiej, która leży w stanie krytycznym w szpitalu MSWiA w Warszawie na oddziale intensywnej opieki medycznej. Dodatkowo jest w zaawansowanej ciąży. Co ważne – krew może oddać KAŻDY, gdyż oddając krew ze wskazaniem na konkretną osobę nie trzeba mieć takiej samej grupy krwi co osoba potrzebująca, bowiem bank krwi wymienia oddaną przez krwiodawców ilość krwi na taką, jaką jest danej osobie ze wskazania potrzebna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ww. przedsięwzięciu i tym samym zaangażowania się w pomoc dla Pani Anny!

 

Opracowanie: st. kpt. Michał Herman

Zdjęcie: Plakat akcji zaprojektowany przez OSP Surminy

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}