W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Powiat gołdapski – pożar budynku gospodarczego w Broniszach

02.06.2021

Zdjęcie przedstawia strażaka prowadzącego działania gaśnicze podczas pożaru budynku gospodarczego wraz z przylegającą bezpośrednio do niego wiatą z drewnem

2 czerwca 2021 roku około godziny 11:50 dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gołdapi otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Bronisze, gm. Gołdap. Do działań niezwłocznie wysłano trzy zastępy strażaków z gołdapskiej komendy oraz zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Górnem. Na miejscu okazało się, że pali się budynek gospodarczy oraz przylegająca bezpośrednio do niego wiata z drewnem, a dach budynku zawalił się do wewnątrz. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy medycznej osobie poszkodowanej, ewakuacji zwierząt oraz ugaszeniu pożaru. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego po przebadaniu, nie zalecił hospitalizacji poszkodowanego.

 

Opracowanie: st. kpt. Michał Herman

Zdjęcia: mł. bryg. Andrzej Jabłoński

Zdjęcia (4)