W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Kontrola i nadzór

Misją Departamentu Nadzoru i Kontroli jest dostarczanie, na podstawie ocen działalności skontrolowanych organów i jednostek, propozycji zmian:
•    Prezesowi Rady Ministrów i Szefowi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w zakresie organizacji struktur państwa, podziału zadań publicznych oraz efektywnego ich realizowania,
•    Ministrowi Cyfryzacji w zakresie wzmocnienia efektywności realizacji zadań w dziale informatyzacja.

Informacje dostarczone w wyniku kontroli, w tym kontroli koordynowanych, są podstawą interwencji w celu skorygowania bądź usprawnienia funkcjonowania administracji rządowej. Wiarygodność i kompletność uzyskanych informacji pozwala na ich bezpośrednie wykorzystanie przy podejmowaniu decyzji wpływających na funkcjonowanie państwa.

Uzyskiwanie informacji w trybie nadzoru służy wspieraniu kierownictwa KPRM w realizacji celów i odbywa się poprzez ocenę jednostek podległych i nadzorowanych w drodze gromadzenia i analizowania informacji zarówno w toku systematycznego nadzoru, jak i działań interwencyjnych.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
06.08.2020 10:32 Agnieszka Kowalska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Departament Kontroli i Nadzoru KPRM
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Kontrola i nadzór 4.0 13.10.2021 12:59 Michał Golec
Kontrola i nadzór 3.0 13.10.2021 12:47 Michał Golec
Kontrola i nadzór 2.0 13.10.2021 12:46 Michał Golec
Kontrola i nadzór 1.0 06.08.2020 10:32 Agnieszka Kowalska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}