W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs Szefa Służby Cywilnej na najlepsze praktyki WLB

15.07.2021

Konkurs jest skierowany do wszystkich urzędów, które zatrudniają członków korpusu służby cywilnej i wdrażają rozwiązania z zakresu WLB. Zapraszamy duże i małe urzędy, z każdego miejsca Polski i każdego rodzaju działalności.

Banner informacynjny, który dotyczy konkursu szefa służby cywilnej na najlepsze praktyki WLB w służbie cywilnej. Czy kolorwe okręgi z napisai w środku: 1. Szukamy rozwiązań używaych i lubianych przez pracowników. 2. Będziemy premiować innowacyjność, kreatywność i oryginalność.3. Doceniamy również dobre praktyki, które usprawniają i ulepszają dotychczasowe rozwiązania.
Poniżej informacja "na zgłoszenia czekamy do 10 września 2021 r. oraz "Wszystkie szczegóły znajdziesz w serwisie służby cywilnej".

Chcemy promować w służbie cywilnej najlepsze praktyki work-life balance i wyróżnić urzędy, które je stosują. Liczymy na to, że dzięki konkursowi więcej urzędów będzie korzystać z takich rozwiązań, a dotychczasowe działania będą usprawniane i rozwijane. Wierzymy, że dzięki temu pracownicy będą bardziej zmotywowani, efektywni i zadowoleni z pracy, a służba cywilna będzie postrzegana jako przyjazne i atrakcyjne miejsce pracy, również dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj.