W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Panel o praktykach cyfrowych w obliczu COVID-19

26.06.2020

24 czerwca odbyła się sesja panelowa online pt. „Praktyki i rozwiązania cyfrowe w odpowiedzi na wyzwania w zakresie zarządzania wywołane przez COVID-19”. Organizatorem panelu był Hub Służby Cywilnej w Astanie (ACSH – Astana Civil Service Hub), we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Nauk Administracyjnych (IIAS – International Institute of Administrative Sciences) i Programem Rozwojowym Narodów Zjednoczonych (UNDP – United Nations Development Programme).

Slide z prezentacji OECD: Panel o praktykach cyfrowych w obliczu COVID-19

Podczas półtoragodzinnego panelu swoje doświadczenia z zakresu e-government w obliczu pandemii COVID-19 zaprezentowali przedstawiciele Azerbejdżanu, Estonii, Izraela, Kazachstanu i OECD (Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju). Informacje o panelu oraz prezentacje w języku angielskim dostępne są na stronie ACSH.