W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rosnąca rola systemu e-learningowego służby cywilnej w podnoszeniu kompetencji w sposób zdalny

05.01.2021

System e-learningowy służby cywilnej daje możliwość zdalnego podnoszenia kompetencji. Tylko w 2020 roku z tej formy rozwoju skorzystało ponad 26 tys. nowych użytkowników. To oznacza, że grono uczestników naszych kursów wzrosło 2 krotnie w ciągu 12 miesięcy – obecnie jest ich ponad 50 tysięcy.

Napis System e-learningowy służby cywilnej. Po lewej godło polski. Nad napisem logo Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

W minionym roku przygotowaliśmy 4 nowe kursy oraz zmodernizowaliśmy 15 kursów poprzez usunięcie technologii Flash oraz udostępnienie materiałów dodatkowych do wybranych kursów.

Największym zainteresowaniem cieszą się szkolenia interpersonalne oraz te, które dotyczą zarządzania. Do Państwa dyspozycji są także kursy informatyczne, analityczne, z obszaru ekonomii i finansów oraz prawa i administracji.

Dostęp do kursów jest bezpłatny i może z nich korzystać każdy, kto założy konto. Po ukończonym kursie uczestnicy otrzymują zaświadczenie.

Nowe kursy na platformie

Pod koniec ubiegłego roku udostępniliśmy dla Państwa kursy z 5 nowych tematów:

  • Efektywna praca zdalna,
  • Zdalne zarządzanie zespołem,
  • Zmiany w prawie zamówień publicznych,
  • Skuteczna komunikacja,
  • Przeciwdziałanie korupcji.

Zachęcamy do korzystania z systemu!

Materiały

System e-learningowy służby cywilnej

Zdjęcia (4)