W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Sektor publiczny po pandemii - konferencja online

08.10.2021

18 i 19 października odbędzie się międzynarodowa konferencja „Państwo po wyjściu z kryzysu: w kierunku sektora publicznego dostosowanego do przyszłych potrzeb” („Government Beyond Recovery: Towards a future-fit public sector”). Gospodarzem wydarzenia jest Słowenia, która w tym półroczu przewodniczy pracom Rady Unii Europejskiej.

Government Beyond Recovery

Uczestnicy spotkania będą dyskutować o możliwościach i wyzwaniach, jakie stoją przed sektorem publicznym w momencie, gdy świat wychodzi z kryzysu spowodowanego pandemią COVID-19. Podczas konferencji odbędą się także warsztaty poświęcone zarządzaniu jakością w organizacjach publicznych.

Do udziału w konferencji zaproszeni są w szczególności:

  • pracownicy administracji,
  • eksperci,
  • przedstawiciele społeczeństwa obywatelskiego i sektora prywatnego oraz
  • decydenci polityczni.

Spotkanie organizowane jest we współpracy z Obserwatorium Innowacji Sektora Publicznego Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) oraz Europejskim Instytutem Administracji Publicznej (EIPA).

Na stronie organizatora znajdą Państwo link do rejestracji oraz szczegółową agendę. Zachęcamy do udziału w spotkaniu!

 

 

{"register":{"columns":[]}}