W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szef Służby Cywilnej złożył sprawozdanie za 2020 rok

01.04.2021

31 marca Szef Służby Cywilnej Dobrosław Dowiat-Urbański przekazał Prezesowi Rady Ministrów „Sprawozdanie Szefa Służby Cywilnej o stanie służby cywilnej i o realizacji zadań tej służby w 2020 roku”.

Biały napis "Sprawozdanie Szefa Służby Cywilnej o stanie służby cywilnej i o realizacji zadań tej służby w 2020 roku" na granatowym tle. Nad napisem logo służby cywilnej

Szef Służby Cywilnej w swoim sprawozdaniu przedstawił ocenę stanu służby cywilnej w 2020 roku oraz wnioski na 2021 rok. Dokument zawiera również szczegółowe informacje m.in. na temat zatrudnienia i wynagrodzeń w służbie cywilnej, szkoleń i rozwoju zawodowego członków korpusu służby cywilnej, a także współpracy międzynarodowej Szefa Służby Cywilnej.

Zgodnie z ustawą o służbie cywilnej Szef Służby Cywilnej do końca marca składa sprawozdanie za rok ubiegły. Opinię na temat tego dokumentu wydaje Rada Służby Publicznej. Prezes Rady Ministrów w ciągu trzech miesięcy przyjmuje lub odrzuca sprawozdanie.

Zachęcamy aby zapoznali się Państwo z pełną treścią sprawozdania.

Materiały

Sprawozdanie Szefa Służby Cywilnej o stanie służby cywilnej i o realizacji zadań tej służby w 2020 roku
Sprawozdanie Szefa Służby Cywilnej o stanie służby cywilnej i o realizacji zadań tej służby w 2020 roku.pdf 2.71MB