W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Webinarium OECD: Ocena zaufania publicznego po pandemii i kryzysie gospodarczym

19.06.2020

W poniedziałek 22 czerwca odbędzie się pierwsze z serii trzech webinariów poświęconych budowaniu zaufania publicznego. Jego tematem będzie ocena zaufania po kryzysie związanym z pandemią COVID-19. Spotkanie on-line poprowadzi Monica Brezzi, kierownik ds. wskaźników zarządzania i oceny wyników z OECD.

Logo OECD. Od lewej rysunek kuli ziemskiej w barwach błękitnych, kontynenty zaznaczone jaśniejszym odcieniem. Dalej w prawo dwa zielono-szare elementy graficzne, przypominające otwarte okładki książek, skierowane grzbietami w prawo. Dalej w prawo napis szarymi literami: OECD.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się na stronie OECD.

Ostatnie dane wskazują, że rządy mogą zyskać zaufanie w czasie kryzysu. Jednak utrzymanie go w okresie ożywienia gospodarczego i społecznego może okazać się o wiele większym wyzwaniem.

Odpowiadając na to wyzwanie, OECD angażuje się w działania na rzecz ustanowienia odpowiedniego i dokładnego pomiaru zaufania publicznego. W tym celu organizowana jest niniejsza seria webinariów

Kolejne spotkania poświęcone będą tematom:

  • „The Ties That Bind: Government Openness As Key Driver Of Trust”;
  • „The Trust Divide: How COVID-19 Exposes Trust Deficits Among Population Groups”.

Zdjęcia (1)