W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Wycieczka klasy II branżowej do FlyPark

fp1

W dniu 6 listopada 2025 roku uczniowie klasy II branżowej udali się na jednodniową wycieczkę pod opieką wychowawcy Andrzeja Jedziniaka oraz pana Wojciecha Bonarka.

Pierwszym punktem programu był pobyt w parku rozrywki FLYPark, gdzie uczniowie mogli aktywnie spędzić czas, korzystając z trampolin, torów przeszkód i innych atrakcji sportowych. Zabawa sprzyjała integracji klasy, poprawie kondycji fizycznej oraz pozwoliła wszystkim odprężyć się po szkolnych obowiązkach.

Drugą częścią wycieczki był seans filmowy pt. „Triumf serca” – poruszający dramat biograficzny o św. Maksymilianie Kolbem. Film ukazywał życie i heroiczną postawę polskiego franciszkanina, który w czasie II wojny światowej dobrowolnie oddał swoje życie za współwięźnia w obozie koncentracyjnym w Auschwitz. Produkcja w sposób głęboko wzruszający przypomniała o wartościach takich jak miłość bliźniego, poświęcenie i wiara. Uczniowie z dużym skupieniem obejrzeli seans, a po jego zakończeniu wielu z nich podkreślało, że historia św. Maksymiliana jest inspirującym przykładem odwagi i bezinteresowności.

Wycieczka przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Uczniowie wrócili zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i refleksje. Dzień ten z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

                                                                                                                                           Andrzej Jedziniak

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}