W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Dane teleadresowe

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Poznaniu
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 79, 60-529 Poznań
tel.: 61 639 64 00, faks: 61 639 64 47

Nr pokoju

Imię i nazwisko

Stanowisko

Telefon

E-mail

1212 Miłosława Olejnik Regionalny Dyrektor Ochrony  Środowiska

61 639 64 00

  (Rzecznik prasowy: 723-666-782)

 sekretariat.poznan@poznan.rdos.gov.pl
   Jacek Przygocki
Zastępca Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska, Regionalny Konserwator Przyrody w Poznaniu

Wydział Ocen Oddziaływania na Środowisko (WOO)

1115 Grażyna Smolibowska-Hruszka Naczelnik wydziału 61 639 64 35, 691-445-955 grazyna.smolibowska-hruszka@poznan.rdos.gov.pl
1113   Kamilla Bronisz

Oddział Uzgodnień Warunków Realizacji Przedsięwzięć

61 639 64 43, 783-921-832   kamilla.bronisz@poznan.rdos.gov.pl
1110
 
  Nadia Bramińska   61 639 64 28   nadia.braminska@poznan.rdos.gov.pl
  Agata Wróblewska   agata.wroblewska@poznan.rdos.gov.pl
1111
 
  Rafał Łodziato 61 639 64 27  rafal.lodziato@poznan.rdos.gov.pl
  Barbara Roszkiewicz 61 639 64 27 barbara.roszkiewicz@poznan.rdos.gov.pl
1112
 
Beata Morańda 61 639 64 29   beata.moranda@poznan.rdos.gov.pl
Ewa Szwałek 61 639 64 29   ewa.szwalek@poznan.rdos.gov.pl
  1114 Joanna Wojdyło 61 639 64 44   joanna.wojdylo@poznan.rdos.gov.pl
Zbigniew Komar 61 639 64 44   zbigniew.komar@poznan.rdos.gov.pl
Weronika Benedict-Skrzpyczak 61 639 64 44   weronika.benedict@poznan.rdos.gov.pl
  Barbara Sudolska-Stefaniak   barbara.sudolska-stefaniak@poznan.rdos.gov.pl
1107 Zbigniew Gołębiewski

Oddział Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach  i Przedsięwzięć Liniowych

61 639 64 32, 783-921-032 zbigniew.golebiewski@poznan.rdos.gov.pl 

1106
 
Joanna Czeczott 61 639 64 30 joanna.czeczott@poznan.rdos.gov.pl
Weronika Nowicka 61 639 64 31 weronika.nowicka@poznan.rdos.gov.pl
1108 Joanna Sawicka 61 639 64 33 joanna.sawicka.poznan@rdos.gov.pl
Emilia Kwietniewska 61 639 64 34 emilia.kwietniewska@poznan.rdos.gov.pl
1312

 
  Aleksandra Opala-Nowicka 61 449 92 64   aleksandra.opala@poznan.rdos.gov.pl
  Zuzanna Pawłowska 61 449 92 64   zuzanna.pawlowska@poznan.rdos.gov.pl
Miłosz Wagner 61 449 93 03 milosz.wagner@poznan.rdos.gov.pl
Ewelina Targowska ewelina.targowska@poznan.rdos.gov.pl
Marta Zakrzewska 61 449 92 65  marta.zakrzewska@poznan.rdos.gov.pl
1109
 
Alicja Mazurek 61 639 64 39 alicja.mazurek@poznan.rdos.gov.pl
Łukasz Bukowski 61 639 64 39  lukasz.bukowski@poznan.rdos.gov.pl
1116 Agnieszka Kawicka

Oddział Ocen Strategicznych

61 639 64 26, 783-920-827 agnieszka.kawicka@poznan.rdos.gov.pl
1117 Aleksandra Matysiak 61 639 64 24 aleksandra.matysiak@poznan.rdos.gov.pl
Rozalia Jasińska 61 639 64 24 rozalia.jasinska@poznan.rdos.gov.pl
1118
 
Przemysław Walendzik 61 639 64 25 przemyslaw.walendzik@poznan.rdos.gov.pl
Monika Malicka 61 639 64 25 monika.malicka@poznan.rdos.gov.pl
1104 Anna Rybacka

Oddział Opinii o Potrzebie Oceny Oddziaływania

61 639 64 38, 785-500-833 anna.rybacka@poznan.rdos.gov.pl
1101
 
Dorota Gryska 61 639 64 41 dorota.gryska@poznan.rdos.gov.pl
  Jacek Pietrowiak 61 639 64 41   jacek.pietrowiak@poznan.rdos.gov.pl
1102
 
Grażyna Lesińska 61 639 64 37  grazyna.lesinska@poznan.rdos.gov.pl
Kamilla Lisowska 61 639 64 37  kamilla.lisowska@poznan.rdos.gov.pl
1103
 
 Szymon Sobierajski 61 639 64 40   szymon.sobierajski@poznan.rdos.gov.pl
Agata Wróblewska 61 639 64 40  agata.wroblewska@poznan.rdos.gov.pl
1105  Alina Kobiela 61 639 64 20  alina.kobiela@poznan.rdos.gov.pl
 Katarzyna Józefiak 61 639 64 36   katarzyna.jozefiak@poznan.rdos.gov.pl
Seweryn Koczura 61 639 64 36  seweryn.koczura@poznan.rdos.gov.pl
1106 Joanna Martyka 61 639 64 31  joanna.martyka@poznan.rdos.gov.pl
  1119 Wojciech Rakowski 61 628 12 60 wojciech.rakowski@poznan.rdos.gov.pl
  1119 Monika Duda-Kruszyńska 61 628 12 60 monika.duda-kruszynska@poznan.rdos.gov.pl

Samodzielne stanowisko ds. szkód w środowisku (WSS)

1304 Agata Stelmaszyńska-Bartz   61 639 64 19, 783-925-810 agata.stelmaszynska-bartz@poznan.rdos.gov.pl

Wydział Ochrony Przyrody i Obszarów Natura 2000 (WPN)

1310   Paulina Kasper

Oddział ds. ochrony przyrody i przyrodniczych ocen oddziaływania

  61 639 64 14   paulina.kasper@poznan.rdos.gov.pl
  1311A   Karolina Derezińska   61 449 91 12   karolina.derezinska@poznan.rdos.gov.pl
  Monika Orczykowska   61 449 91 12   monika.orczykowska@poznan.rdos.gov.pl
  Marta Kukotko   61 639 64 16   marta.kukotko@poznan.rdos.gov.pl
1311B
 
Julian Dereziński 61 639 64 17   julian.derezinski@poznan.rdos.gov.pl
Magdalena Majewska 61 639 64 42   magdalena.majewska@poznan.rdos.gov.pl
  1308   Katarzyna Ławicka

Oddział ds. planowania przestrzennego

  61 639 64 06   katarzyna.lawicka@poznan.rdos.gov.pl
  1309   Joanna Kubiak   61 639 64 15   joanna.kolanos@poznan.rdos.gov.pl

  1301
 
  Marta Czernów   61 449 93 02   marta.czernow@poznan.rdos.gov.pl
  Jolanta Kowalska   61 63 964 46   jolanta.kowalska@poznan.rdos.gov.pl
Karolina Frącz  61 449 93 01  karolina.fracz@poznan.rdos.gov.pl
  Magdalena Twardowska   61 639 64 03   magdalena.twardowska@poznan.rdos.gov.pl
  Katarzyna Janicka   61 63 964 46   katarzyna.janicka@poznan.rdos.gov.pl
  1302   Paula Cenze-Wiśniewska   61 639 64 05 paula.cenze-wisniewska@poznan.rdos.gov.pl
  Klaudia Dorobek-Szymankiewicz   61 449 93 00 klaudia.dorobek-szymankiewicz@poznan.rdos.gov.pl

  Cezary Urbanowski

 61 639 64 21  cezary.urbanowski@poznan.rdos.gov.pl
  Amadeusz Konieczka 61 639 64 21 amadeusz.konieczka@poznan.rdos.gov.pl

  1305
 

  Maciej Szajda 

Oddział Planów i Projektów Przyrodniczych

61 639 64 45 maciej.szajda@poznan.rdos.gov.pl
  Agnieszka Burghardt 61 449 92 52 agnieszka.burghardt@poznan.rdos.gov.pl

1303
  Karolina Sikorska   61 639 64 18   karolina.sikorska@poznan.rdos.gov.pl
1305A  Natalia Springer   61 639 64 12   natalia.springer@poznan.rdos.gov.pl
 Małgorzata Janicka-Pietrucha   61 639 64 12  malgorzata.janicka-pietrucha@poznan.rdos.gov.pl
1306A     61 639 64 48  
Michał Jankowski 61 639 64 48 michal.jankowski@poznan.rdos.gov.pl
1306A Piotr Kazimirski   61 639 64 49 piotr.kazimirski@poznan.rdos.gov.pl
    

Wydział Organizacyjno-Prawny (WOP)

1212   Kamila Harłozińska Sekretariat 61 639 64 00   kamila.harlozinska@poznan.rdos.gov.pl
  parter   Renata Łagiewka   Biuro podawcze   61 639 64 04   renata.lagiewka@poznan.rdos.gov.pl
Ewa Markiewicz ewa.markiewicz@poznan.rdos.gov.pl
  1204 Anna Grossmann Radca prawny 61 628 12 61 anna.grossmann@poznan.rdos.gov.pl
1204 Monika Pabjan-Radawska Radca prawny 61 628 12 61, 783-923-386   monika.pabjan-radawska@poznan.rdos.gov.pl
1203 Danuta Urbańska   Zamówienia publiczne   61 639 64 08, 783-922-878   danuta.urbanska@poznan.rdos.gov.pl
  1202   Magdalena Stochaj Informacja o środowisku 61 639 64 07, 510-412-989   magdalena.stochaj@poznan.rdos.gov.pl
  Sylwia Chojan Informacja o środowisku 61 639 64 07   sylwia.chojan@poznan.rdos.gov.pl
  1201  Katarzyna Szynkiewicz Zamówienie publiczne, BHP 510-413-004   katarzyna.szynkiewicz@poznan.rdos.gov.pl
  1306B       783 922 270   

Wydział Budżetu i Finansów (WBF)

1205 Monika Mochocka-Kuczma Główny księgowy 61 639 64 11, 783-925-700   monika.mochocka-kuczma@poznan.rdos.gov.pl
1206
 
Zuzanna Czeszyńska Księgowość

61 449 93 04

61 449 92 53

 zuzanna.czeszynska@poznan.rdos.gov.pl 
Natalia Majchrzak   natalia.majchrzak@poznan.rdos.gov.pl
1207 Małgorzata Łokietek 61 628 12 64   malgorzata.lokietek@poznan.rdos.gov.pl
1208 Monika Bartkowska Kadry/Szkolenia 61 639 64 09   monika.bartkowska@poznan.rdos.gov.pl

Wydział Spraw Terenowych (WST)

1209 Celina Pielach Naczelnik wydziału 61 639 64 22, 783-923-646 celina.pielach@poznan.rdos.gov.pl
1210


 
Krzysztof Szudera     61 639 64 23, 783-922-637 krzysztof.szudera@poznan.rdos.gov.pl
Katarzyna Pleskot 783 925 668 katarzyna.pleskot@poznan.rdos.gov.pl
Maria Korniewicz   61 628 12 63  maria.korniewicz@poznan.rdos.gov.pl
  Magdalena Michalczyk   61 628 12 63, 783-925-750   magdalena.michalczyk@poznan.rdos.gov.pl
1211
 
  Małgorzata Tarant   61 628 12 62, 783-925-740   malgorzata.tarant@poznan.rdos.gov.pl
  Paweł Czarnecki   61 449 91 13, 783-925-799   pawel.czarnecki@poznan.rdos.gov.pl
  Adam Michalczyk   783 925 750   adam.michalczyk@poznan.rdos.gov.pl

 

{"register":{"columns":[]}}