W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Plan działań dotyczący priorytetowych dróg przenoszenia IGO

Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska zawiadamia o sporządzeniu projektu dokumentu: „Plan działań dotyczący priorytetowych dróg przenoszenia IGO stwarzających zagrożenie dla Unii lub IGO stwarzających zagrożenie dla Polski pn.: „Ucieczka gatunków roślin ozdobnych z niekomercyjnych upraw ogrodniczych” oraz „Ucieczka gatunków zwierząt domowych,gatunków akwarystycznych i terrarystycznych”.

komunikat

Z projektem dokumentu można zapoznać się w budynku Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska (GDOŚ), przy Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa, tj. na recepcji kompleksu Alfa Eurocentrum w godzinach 8-16, a także na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej GDOŚ w zakładce „Obwieszczenia i zawiadomienia”.

Zainteresowani mogą składać uwagi i wnioski do projektu „Planu działań":

  •  w formie pisemnej na adres Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa,
  • w formie ustnej do protokołu w siedzibie GDOŚ ,
  • za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym) na adres e-mail: legislacja@gdos.gov.pl, poprzez platformę ePUAP na elektroniczną skrzynkę podawczą/gdosgovpl/skrytka,
  •  faxem na nr 22 369 21 20,

 w terminie 21 dni od dnia ukazania się obwieszczenia.

{"register":{"columns":[]}}