W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dodatki służby cywilnej dla tegorocznych absolwentów KSAP przewidzianych do mianowania w 2020 roku

08.09.2020

Szef KPRM zwrócił się do ministrów i Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, aby ci oszacowali wysokość kwot na dodatki dla tegorocznych absolwentów Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego przewidzianych do mianowania 1 grudnia 2020 r. Wniosek w tej sprawie zostanie współakceptowany przez Szefa KPRM w systemie TREZOR.

Napis: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Departament Służby Cywilnej i logo służby cywilnej

Dodatki dla nowo mianowanych urzędników wypłacane będą z rezerwy celowej „Środki na szkolenia i wynagrodzenia na nowe mianowania urzędników służby cywilnej oraz skutki przechodzące z roku 2019” (część 83 – Rezerwy celowe, poz. 20, projekt ustawy budżetowej na rok 2020).

Szczegółowych informacji udziela Monika Długoszewska z Wydziału Systemu Wynagradzania i Budżetu Departamentu Służby Cywilnej KPRM:

Materiały

Pismo do dysponentów
Pismo​_do​_dysponentów.pdf 0.40MB
Rozdzielnik
Rozdzielnik​_MIN+UC.pdf 0.10MB
Zał 1 - lista mianowanych
Zał​_1​_-​_lista​_mianowanych.pdf 0.08MB
Zał 2 - tab. 1
Zał​_2​_-​_Tab​_1.pdf 0.21MB
Zał 3 - procedura
Zał​_3​_-​_Procedura.pdf 0.35MB