W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs na najlepsze praktyki work-life balance rozstrzygnięty

17.11.2021

16 listopada odbyła się Gala Finałowa Konkursu szefa służby cywilnej na najlepsze praktyki work-life balance w służbie cywilnej. Dziesięciu finalistów zaprezentowało praktyki ze swoich urzędów. Spośród nich szef służby cywilnej Dobrosław Dowiat-Urbański i publiczność wyłonili laureatów Konkursu.

Statuetki dla laureatów Konkursu Szefa Służby Cywilnej na najlepsze praktyki work-life balance w służbie cywilnej

Finaliści zaprezentowali swoje praktyki w 2 kategoriach konkursowych. Poniżej znajdą Państwo krótki opis wszystkich finałowych praktyk.

Nagrody główne szefa służby cywilnej zdobyli:

  • Lubuski Urząd Wojewódzki w kategorii ogólnej za praktykę „Polityka Zarządzania Wiekiem w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim”,
  • Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w kategorii praktyk w szczególny sposób integrujących pracowników urzędu za praktykę „Inicjatywy pracownicze”.

W obu kategoriach szef służby cywilnej przyznał również wyróżnienia. Otrzymały je:

  • Izba Administracji Skarbowej w Opolu w kategorii ogólnej za praktykę „Kącik psychologiczny”,
  • Urząd Transportu Kolejowego w kategorii praktyk w szczególny sposób integrujących pracowników urzędu za praktykę „Powołanie i działalność Rady Dobroczynności oraz Rzecznika Różnorodności”.

Podczas Gali Finałowej także jej uczestnicy wybierali ich zdaniem najlepszą praktykę work-life balance w służbie cywilnej. Wyróżnienie publiczności otrzymało Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi za praktykę „Pies w pracy”.

Do Konkursu przystąpiło 16 urzędów, które zgłosiły 46 praktyk. Konkursowe praktyki będziemy promować w Serwisie Służby Cywilnej w zakładce „Work-life balance”.

Uroczystość odbyła się w formie hybrydowej – stacjonarnie, w budynku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz on-line. Wszystkim uczestnikom Konkursu dziękujemy za udział w wydarzeniu, a laureatom jeszcze raz gratulujemy.

Materiały

Finaliści - opisy
Finaliści - opisy.pdf 0.55MB

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}