W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ruszają szkolenia centralne w służbie cywilnej

28.08.2020

W najbliższym czasie rozpoczniemy realizację szkoleń w ramach Planu szkoleń centralnych w służbie cywilnej na 2020 r. Oprócz szkoleń powszechnych, specjalistycznych oraz szkoleń w ramach indywidualnego programu rozwoju zawodowego są one jednym z elementów systemu szkoleń w służbie cywilnej.

Kobieta patrzy na ekran komputera na którym widzi kobietę, która prowadzi szkolenie lub wykład

W zaplanowanym cyklu szkoleniowym zrealizujemy trzy tematy:

  • „Efektywna praca zdalna”
  • „Zmiany w prawie zamówień publicznych”
  • „Zdalne zarządzanie zespołem – jak zwiększyć efektywność w 5 krokach”

Wszystkie szkolenia będą 2-dniowe, w formie spotkania on-line. Limit uczestników przewidziany na szkolenie to 12 osób. Materiały dydaktyczne zostaną przekazane uczestnikom w formie elektronicznej.

Obecnie organizator szkoleń – Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego – przyjmuje zgłoszenia w ramach szkoleń: „Efektywna praca zdalna” oraz „Zmiany w prawie zamówień publicznych”. Nabór uczestników kursuZdalne zarządzanie zespołem – jak zwiększyć efektywność w 5 krokach” odbędzie się od 3 do 9 września.

Zgłoszeń należy dokonywać przez komórkę kadrową urzędu za pośrednictwem Internetowego Systemu Rejestracji Na Szkolenia (ISRNS). Dodatkowe informacje uzyskają Państwo zapoznając się z informacjami organizacyjnymi w załączeniu oraz pod:

Zachęcamy do udziału!

Materiały

Zdalne zarządzanie zespołem - informacje organizacyjne
Zdalne​_zarządzanie​_zespołem​_-​_informacje​_organizacyjne.pdf 0.59MB