W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Przekazanie maseczek dla mieszkańców powiatu jasielskiego

21.04.2021

Na zdjęciu na placu wewnętrznym stoją komendant powiatowy państwowej straży pożarnej w Jaśle, starosta jasielski, zastępca komendanta powiatowego państwowej straży pożarnej w Jaśle oraz przedstawiciele z urzędów miast i gmin powiatu jasielskiego, przed garażem pudła z maseczkami chirurgicznymi

21 kwietnia 2021 r. na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle odbyło się przekazanie 225600 sztuk maseczek chirurgicznych przedstawicielom wszystkich urzędów miast gmin z przeznaczeniem dla mieszkańców powiatu jasielskiego Na przekazaniu obecny był starosta jasielski Adam Pawluś. Komenda Powiatowa PSP w Jaśle otrzymała maseczki chirurgiczne z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. Zostały one dostarczone do komendy przez żołnierzy WOT w dniu 20 kwietnia.

 

 

Opracowanie: mgr Agnieszka Drewniak

Zdjęcia: mł.bryg. Jarosław Lula, mł.bryg. Edward Gronek

Zdjęcia (4)