W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

PAMIĘTAMY O TYCH CO JUŻ ODESZLI.

28.10.2020

Jak co roku, zgodnie z  tradycją, w tygodniu poprzedzającym święto Wszystkich Świętych poznańscy strażacy zapalili znicze i złożyli kwiaty na grobach strażaków: śp. Piotra Lewandowskiego, śp. Roberta Stachowiaka i śp. Michała Tomiaka.

Znicz przeźroczysty z logo Państwowej Straży Pożarnej na czarnej płycie

W imieniu wielkopolskich strażaków hołd wiecznie czuwającym złożyli zastępca wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP mł. bryg. Robert Natunewicz, naczelnik Wydziału Organizacji i Nadzoru kpt. Łukasz Ostrowski, komendant miejski PSP w Poznaniu bryg. Jacek Michalak oraz wiceprzewodniczący zarządu wojewódzkiego NSZZ Pracowników Pożarnictwa Dariusz Wojcieszak.

Delegacja odwiedziła również skwer im. Michała Tomiaka, strażaka z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 7 w Poznaniu, który zginął podczas pełnienia służby właśnie w tym miejscu.

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"...

 

Opracowała: mł. bryg. Lucyna Rudzińska
Zdjęcia: kpt. Łukasz Ostrowski

Zdjęcia (3)