Powrót

Szef MON na spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej w Budapeszcie

Szef MON na spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej w Budapeszcie
2026-06-25 09:00
 

, Budapeszt, Węgry 

25 czerwca 2026 r., Władysław Kosiniak-Kamysz, wicepremier, minister obrony narodowej weźmie udział w spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej V4 w Budapeszcie.

1460x616_zapowiedź

W programie prasowym:
- godz. 9.00 - oficjalne powitanie;
- godz. 9.45 -12.15 - sesje robocze;
- ok. godz. 12.30 – konferencja prasowa (języki narodowe).

Na spotkaniu zostaną omówione kwestie m in. ról i priorytetów w euroatlantyckiej architekturze bezpieczeństwa, celu wydatków obronnych oraz oczekiwań wobec szczytu NATO w Ankarze.

Informacji dot. wizyty udziela ppłk Marta Karcz, tel. 727 015 928.
 

{"register":{"columns":[]}}