Szef MON na spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej w Budapeszcie
Szef MON na spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej w Budapeszcie
2026-06-25 09:00
, Budapeszt, Węgry
-
KIEDY
25 czerwca 2026 (czwartek)
godz 09:00
DODAJ DO KALENDARZA
-
GDZIE
Budapeszt, Węgry
25 czerwca 2026 r., Władysław Kosiniak-Kamysz, wicepremier, minister obrony narodowej weźmie udział w spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej V4 w Budapeszcie.
W programie prasowym:
- godz. 9.00 - oficjalne powitanie;
- godz. 9.45 -12.15 - sesje robocze;
- ok. godz. 12.30 – konferencja prasowa (języki narodowe).
Na spotkaniu zostaną omówione kwestie m in. ról i priorytetów w euroatlantyckiej architekturze bezpieczeństwa, celu wydatków obronnych oraz oczekiwań wobec szczytu NATO w Ankarze.
Informacji dot. wizyty udziela ppłk Marta Karcz, tel. 727 015 928.