W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Współpraca z przemysłem

Ministerstwo Obrony Narodowej aktywnie współpracuje z polskimi podmiotami przemysłu obronnego – zarówno w sferze krajowej, jak również na arenie międzynarodowej. Jednostką organizacyjną MON odpowiedzialną za realizację przedsięwzięć w zakresie problematyki wojskowo-techniczno-przemysłowej jest Departament Polityki Zbrojeniowej.

KRAB

Zadania te obejmują przede wszystkim:

  1. realizację działań związanych z ustanawianiem międzynarodowych przemysłowych projektów zbrojeniowych;
  2. wsparcie polskich podmiotów przemysłu obronnego w przedsięwzięciach ukierunkowanych na rynki zagraniczne;
  3. współpracę z przedsiębiorcami krajowego przemysłu obronnego wykonującymi zadania w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa państwa w zakresie realizacji obrotu towarami, technologiami i usługami. 

Zachęcamy do śledzenia aktualności, w których zamieszczane będą informacje na temat wydarzeń dedykowanych przemysłowi obronnemu. 

W przypadku pytań ogólnych dot. możliwych instrumentów wsparcia przemysłu obronnego na rynkach zagranicznych prosimy o kontakt na wskazany adres email: owzp@mon.gov.pl
 

{"register":{"columns":[]}}