W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

60 lat „Tygodnika Polskiego”

07.06.2019

W piątek wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Kazimierz Kuberski uczestniczył w Gali Jubileuszowej 60-lecia „Tygodnika Polskiego”. W czasie uroczystości Honorowym Tytułem Człowieka roku 2018 nagrodzono Jana Józefa Kasprzyka, Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Wiceminister Kaziemierz Kuberski uczestniczył w Gali Jubileuszowej 60-lecia „Tygodnika Polskiego”

Podczas uroczystej Gali Jubileuszowej 60-lecia „Tygodnika Polskiego”, która odbyła się w piątek w Londynie, wręczono objętą patronatem Senator Anny Marii Anders, Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, nagrodę – Honorowy Tytułu Człowieka Roku 2018. Laureatem został Jan Józef Kasprzyk, Szef Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.

W trakcie uroczystości wręczono również wyróżnienia za zasługi w działaniach na rzecz utrwalania tożsamości narodowej i promocji polskich dokonań na świecie.

Gościem wydarzenia był m.in. wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Kazimierz Kuberski.

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
07.06.2019 20:19 Biuro Promocji
Pierwsza publikacja:
07.06.2019 20:19 Biuro Promocji