W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Przyjęcia interesantów

W związku z obecną sytuacją spowodowaną rozprzestrzenianiem się COVID-19 informujemy, że nie są planowane w najbliższym czasie osobiste przyjęcia interesantów przez członków Kierownictwa MRiPS. Zapraszamy do kontaktu z naszym Ministerstwem drogą mejlową i telefoniczną.

Co zrobić, aby spotkać się z członkiem kierownictwa ministerstwa?

Informujemy, że członkowie kierownictwa resortu przyjmują interesantów w ramach Dnia Otwartego raz w tygodniu (wg załączonego poniżej terminarza przyjęć).

 

Na spotkanie można zapisać się osobiście w siedzibie ministerstwa:

Warszawa, ul. Nowogrodzka 1/3/5

lub telefonicznie pod numerem:

22 661 13 47

w godz. 9.00 - 15.00.

 

Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych

Przyjmuje interesantów w każdy drugi wtorek miesiąca.

Zgłoszenia telefoniczne przyjmują pracownicy Biura pod nr tel. 22 461 60 07 lub adresem mailowym sekretariat.bon@mrips.gov.pl lub sekretariat.bon@mrpips.gov.pl


Osoby posługujące się językiem migowym mogą wysłać swoje zgłoszenie na adres poczty elektronicznej: sekretariat.bon@mrips.gov.pl lub sekretariat.bon@mrpips.gov.pl (przynajmniej jeden dzień przed planowaną wizytą)

 

 

Wideo

{"register":{"columns":[]}}