W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

III tura konkursu "Po pierwsze Rodzina!" – rozstrzygnięta

13.11.2020

Ostatnia w tym roku tura konkursu „Po pierwsze Rodzina!” – rozstrzygnięta! 1 650 000 zł, trafi do sześciu, zwycięskich organizacji pozarządowych, dla których troska o dobro rodzin to wartość będąca priorytetem na liście ich działań.

Po pierwsze Rodzina!

- Dla instytucji, która kieruje polską polityką rodzinną, stworzenie warunków umożliwiających obywatelom realizację planów o posiadaniu szczęśliwej rodziny, znajduje się wysoko na liście priorytetów. Widzimy, że kolejne projekty realizowane w ramach konkursu „Po pierwsze Rodzina!” w dużym stopniu przyczyniają się do wypełniania tego zadania. Bardzo nas cieszy, że jest tak wiele organizacji pozarządowych, z którymi łączy nas wspólna troska o dobro rodzin.  – podkreśla Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej Barbara Socha, Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Demograficznej.

65 organizacji pozarządowych zgłosiło się w III turze I otwartego konkursu ofert w zakresie promocji rodziny „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2020, ogłoszonego przez Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej.

Dofinansowanie trafi do sześciu podmiotów zarekomendowanych przez Komisję Konkursową. Łączna kwota dotacji wynosi 1 650 000 zł.

Przyjęcie oferty do realizacji nie jest tożsame z ostateczną akceptacją kosztorysu i harmonogramu. Każdy z Oferentów, który został wytypowany do dofinansowania projektu, zostanie o tym powiadomiony drogą mailową przez Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej. W przypadku, gdy Organizator konkursu zarekomenduje Oferentowi wprowadzenie zmian w kosztorysie i/bądź harmonogramie, Oferent będzie zobowiązany w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania wiadomości do dokonania korekty i przesłania poprawionej oferty za pomocą formularza w systemie www.witkac.pl oraz poinformowania o tym Organizatora drogą mailową na adres: konkurs.ppr.20.3@mrips.gov.pl

Żadne inne korekty na tym etapie konkursu nie są już możliwe.

Poniżej zamieszczamy tabelę z listą podmiotów rekomendowanych do dofinansowania w ramach konkursu „Po pierwsze Rodzina!” – III tura.

Materiały

Lista wyników konkursu Po pierwsze Rodzina III
Lista​_wyników​_Konkurs​_Po​_pierwsze​_Rodzina​_III​_tura.pdf 1.12MB