W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Karta informacyjna dla osób stosujących przemoc w rodzinie

W 2013 r. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Ministerstwem Sprawiedliwości i Komendą Główną Policji opracowało „Kartę Informacyjną dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie”. Karta ta stanowi formę pouczenia dla osoby stosującej przemoc w rodzinie ale także zawiera informacje edukacyjne dotyczące podmiotów realizujących programy oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie.  


Karta w miesiącach listopadzie i grudniu 2013 r. została przekazana do Marszałków Województw celem jej dystrybucji głównie do zespołów interdyscyplinarnych oraz placówek realizujących programy oddziaływań korekcyjno-edukacyjne dla osób stosujących przemoc w rodzinie oraz innych lacówek realizujących zadania z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.  


Dostępna jest bezpłatnie na stronie internetowej www.mpips.gov.pl w zakładce przeciwdziałanie przemocy w rodzinie oraz na stronie internetowej www.ms.gov.pl

Materiały

Karta Informacyjna dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie
DPS​_przemoc​_​_Karta​_Informacyjna​_dla​_Osób​_Stosujących​_Przemoc​_w​_Rodzinie.pdf 0.36MB
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
14.09.2018 13:57 Jolanta Spychała
Pierwsza publikacja:
30.10.2018 10:15 Biuro Promocji