W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Krzysztof Michałkiewicz prezesem PFRON

18.11.2019

Krzysztof Michałkiewicz został powołany na stanowisko prezesa zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Nominację wręczyła w piątek 15 listopada minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg.

Michałkiewicz prezesem PFRON

W latach 2005-2006 Krzysztof Michałkiewicz sprawował urząd ministra pracy i polityki społecznej, a w latach 2015-2019 sekretarza stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, pełnomocnika rządu ds. osób niepełnosprawnych oraz prezesa rady nadzorczej PFRON.


Był przewodniczącym podkomisji stałej do spraw pomocy społecznej oraz członkiem komisji polityki społecznej i rodziny. Pełnił funkcję wiceprzewodniczącego lubelskiego zespołu parlamentarnego oraz parlamentarnego zespołu ds. osób starszych. Był także członkiem parlamentarnego zespołu ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.