W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Przewodnik po zmianach w tarczy antykryzysowej. Przedsiębiorcy z dodatkową pomocą

Zmiany w tarczy antykryzysowej mają na celu jeszcze szersze wsparcie dla społeczeństwa w czasie pandemii. W naszym przewodniku przedstawiamy zmiany, które mają poprawić płynność finansową przedsiębiorców i umożliwić utrzymanie miejsc pracy.

pieniadze-stock

Podpisana w ubiegłym tygodniu przez prezydenta Andrzeja Dudę zmieniona ustawa o tzw. tarczy antykryzysowej dostarcza przedsiębiorcom dodatkowe narzędzia wsparcia, dzięki czemu będą w stanie ochronić miejsca pracy w swoich firmach.

Dzięki zmianom m.in. większa grupa przedsiębiorców będzie mogła skorzystać z ze zwolnień ze składek ZUS czy z pożyczek dedykowanych mikroprzedsiębiorcom.

Więcej o tym, jakie korzyści dla przedsiębiorców niesie za sobą nowelizacja  ustawy o tzw. tarczy antykryzysowej można przeczytać w naszym przewodniku.

Materiały

Tarcza dla Przedsiębiorców
tarcza​_przedsiebiorcy.pdf 1.42MB