W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wyniki drugiego dodatkowego konkursu "Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym" edycja 2020

W dniu 6 listopada 2020 r. Pani Marlena Maląg, Minister Rodziny i Polityki Społecznej zaakceptowała ostateczną listę podmiotów, które uzyskały dofinansowanie w dodatkowym otwartym konkursie ofert w ramach programu „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym” - edycja 2020 r.

Komisja Konkursowa do dofinansowania zarekomendowała 32 podmioty na kwotę – 3.065.678,59 złotych.

Wszystkie organizacje dofinansowane w dodatkowej edycji konkursu powinny niezwłocznie przesłać do Departamentu Pomocy i Integracji Społecznej MRiPS (ul. Nowogrodzka 1/3/5  00-513 Warszawa) wypełnione następujące dokumenty:

  • oświadczenie, że organizacja akceptuje przyznaną kwotę dotacji,
  • oświadczenie, że na realizację projektu wybranego w konkursie ofert Oferent nie otrzymał dotacji z innych źródeł (nie dotyczy to zadeklarowanego wkładu własnego pochodzącego z innych źródeł),
  • oświadczenie, że Oferent zapewni na realizację projektu środki finansowe z wkładu własnego określonego w ofercie,
  • 2 egzemplarze wypełnionej umowy
  • 2 egzemplarze uaktualnionego kosztorysu i harmonogramu (jeśli kwota dotacji została zmieniona).

Uwaga: Niedopuszczalne jest jakiekolwiek modyfikowanie treści umowy (wycinanie fragmentów tekstu, przenoszenie tekstu, zmienianie czcionki itp.) Wprowadzenie jakichkolwiek zmian w treści umowy, będzie powodować jej unieważnienie!

Prosimy o uważne uzupełnienie dokumentów a w przypadku wątpliwości kontakt z pracownikiem Departamentu Pomocy i Integracji Społecznej 22 661 12 77

Poniżej zamieszczamy tabelę z listą podmiotów rekomendowanych do dofinansowania w ramach programu „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym”, Edycja 2020 r.

Pliki do pobrania:

Materiały

lista podmiotów
propozycje​_przyznania​_dotacji.pdf 0.23MB
umowa
umowa.pdf 0.39MB