W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Życzenia minister Elżbiety Rafalskiej z okazji Dnia Babci i Dziadka

21.01.2019

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Wiem z doświadczenia, że bycie babcią to wspaniała przygoda. Pojawienie się w rodzinie maluchów, które swoim uśmiechem i radością ubarwiają każdy dzień, jest wyjątkowym doświadczeniem. To ogromna radość dla świeżo upieczonych rodziców, naszych drogich dzieci, ale też dla nas, szczęśliwych dziadków. Patrzenie, jak wnuki rosną, stawiają pierwsze kroki, wypowiadają pierwsze słowa, pomoc w pokazywaniu im świata – to jeden z najpiękniejszych aspektów wieku dojrzałego.

Z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Babci oraz jutrzejszego Dnia Dziadka pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia – dużo, dużo zdrowia, pogody ducha, cierpliwości i radości z czasu spędzanego w gronie rodziny, a przede wszystkim wielu długich i pięknych lat życia. Dziadkowie to naprawdę wyjątkowe osoby w życiu każdego dziecka. Mają inne niż rodziców patrzenie na świat, inne doświadczenia i sposób dzielenia się nimi. Cieszmy się tym, bawmy i uczmy od siebie nawzajem. Wszystkiego najlepszego!

 

Z wyrazami szacunku,

Elżbieta Rafalska

Materiały

Życzenia minister Elżbiety Rafalskiej z okazji Dnia Babci i Dziadka
Życzenia​_-​_Dzień​_Babci​_i​_Dziadka.pdf 0.25MB
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
21.01.2019 10:26 Biuro Promocji
Pierwsza publikacja:
21.01.2019 07:58 Biuro Promocji