W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Akcja „SpoKREWnieni służbą” w zegrzyńskim Centrum

13.03.2018

W Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki 13 marca br. odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa w ramach ogólnopolskiej zbiórki krwi „SpoKREWnieni służbą” z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Spokrewnieni Służbą

W akcji uczestniczyli żołnierze Centrum, służby przygotowawczej, pracownicy RON oraz okoliczni mieszkańcy. Łącznie zgłosiło się  40 osób, a 36 z nich przekazało ponad 16 litrów tego życiodajnego płynu. Wśród oddających był komendant Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki płk dr Ireneusz Fura.

Akcja HDK odbyła się w specjalnie przystosowanym do tego celu autobusie z personelem z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Wszyscy oddający otrzymali certyfikaty ogólnopolskiej zbiórki krwi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.