W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kobiety nie ustają w ćwiczeniach z samoobrony

05.03.2018

Pierwsze marcowe zajęcia odbyły się w sobotę pod kierownictwem instruktorów z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych. Kobiety z Kielc i okolic chętnie uczestniczą w tej formie spędzania wolnego czasu.

Samoobrona Kobiet

Tradycyjnie zajęcia poprzedzone były intensywną rozgrzewką przygotowującą do części głównej. Dzięki dużemu zaangażowaniu uczestniczek i instruktorów z CPdMZ efekty z tygodnia na tydzień są coraz bardziej widoczne. „Tematem dzisiejszych zajęć są techniki uwalniania się z uchwyty za ręce. Dodatkowo przypominamy i doskonalimy chwyty poznane na poprzednich zajęciach.” – powiedział jeden z instruktorów CPdMZ – st. chor. Marcin Kaniewski.

„Od dłuższego czasu polowałam na zajęcia z samoobrony. Myślę, że dzięki szkoleniu prowadzonemu przez żołnierzy z Kielc nauczymy się właściwych nawyków, które umożliwią nam odpowiednią reakcję w sytuacjach niebezpiecznych. Co więcej, jest to dobra forma spędzania wolnego czasu, dzięki czemu możemy poznać nowych ludzi, a co najważniejsze poprawić swoją kondycję fizyczną.” – powiedziała p. Magdalena Kornecka, uczestniczka zajęć z samoobrony.

por. Katarzyna Rzadkowska