W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nie tylko dla pasjonatów Sił Zbrojnych RP – sprawdź nowy serwis www.wojsko-polskie.pl

23.05.2019

Zintegrowana z mediami społecznościowymi, z nowymi funkcjonalnościami, nowoczesnym layoutem, działami poświęconymi żołnierzom, weteranom misji zagranicznych oraz tym, którzy myślą o służbie w polskiej armii – tak wygląda portal wojsko-polskie.pl w nowej odsłonie.

Nowa strona wojsko-polskie.pl

Nowy serwis będzie „Bramą do wojska” w Internecie. Docelowo będzie integrował strony wszystkich dowództw i przekazywał kompletne informacje z jednostek wojskowych.  Strona główna już dziś łączy treści Ministerstwa Obrony Narodowej oraz najważniejszych dowództw i jednostek polskiego wojska. Na stronie można też znaleźć najnowsze informacje o walce Wojska Polskiego ze skutkami podtopień na terenie kraju.
 
Wojsko-polskie.pl w przystępny, a zarazem atrakcyjny wizualnie sposób prezentuje najważniejsze informacje dotyczące Wojska Polskiego. Użytkownik znajdzie tu czym wojsko „żyje”, pozna Wojsko Polskie i jego bogate tradycje oraz sylwetki żołnierzy – współczesnych bohaterów. Portal spełnia również funkcję edukacyjną i promuje żołnierski etos.
 
Projekt modernizacji serwisu i jego integracji z serwisami jednostek wojskowych to odpowiedź na oczekiwania naszych odbiorców. Docelowo będzie to jedno miejsce w Internecie, gdzie znajdziemy informacje ze szczebla strategicznego, operacyjnego i taktycznego, aż po jednostki wojskowe Sił Zbrojnych RP.
 
Obecnie prezentujemy wersję beta nowego serwisu. Wkrótce do portalu dołączą dowództwa Wojska Polskiego: Sztab Generalny WP, Dowództwo Generalne RSZ, Dowództwo Operacyjne RSZ, Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej, Dowództwo Garnizonu Warszawa czy Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej. Kolejny etap zakłada włączenie do struktury portalu dywizji i brygad oraz skrzydeł i flotylli Wojska Polskiego.
 
Prace projektowe nad elementami strony internetowej są wieloetapowe. Założeniem nowego modelu komunikacji resortu w Internecie,  jest wzmocnienie spójnego systemu identyfikacji wizualnej Wojska Polskiego i merytoryczne przedstawienie najważniejszych aspektów wojskowej służby. Chcemy w sposób przystępny i zrozumiałym językiem opisywać jak funkcjonuje Wojsko Polskie.
 
Zachęcamy do odwiedzin naszej strony!