Powrót

Nowa hala remontowa zwiększy zdolności 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego

27.01.2026

- Dzisiejsza uroczystość jest doskonałą okazją, by podkreślić rolę żołnierzy i pracowników cywilnych 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego. Wasza codzienna, ciężka praca w zapleczu logistycznym jest jednym z fundamentów skuteczności całych Sił Zbrojnych. Bez Waszego profesjonalizmu, zaangażowania i kompetencji najnowocześniejszy sprzęt byłby bezużyteczny. Każdy specjalista jest nieodzownym ogniwem w łańcuchu wzmacniania obronności naszego państwa - napisał w liście do uczestników uroczystości otwarcia hali remontowej w 18. Łomżyńskim Pułku Logistycznym wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz. List wicepremiera odczytał wiceminister Paweł Bejda.

Paweł Bejda, wiceminister obrony narodowej wziął udział w uroczystym otwarciu hali remontowej w 18. Łomżyńskim Pułku Logistycznym.

We wtorek 27 stycznia 2026 r., wiceminister obrony narodowej Paweł Bejda wziął udział w uroczystym otwarciu hali remontowej w 18. Łomżyńskim Pułku Logistycznym.

Po przemówieniach okolicznościowych dokonano poświęcenia i uroczystego otwarcia nowego obiektu a także zaprezentowano jego możliwości. Inwestycja stanowi istotne zwiększenie zdolności do realizacji obsług i napraw sprzętu wojskowego jednostek 18. Dywizji Zmechanizowanej oraz Sił Zbrojnych RP. Nowa hala remontowa umożliwia realizację zaawansowanych prac technicznych w nowoczesnych warunkach, co przekłada się na zwiększenie sprawności technicznej sprzętu, skrócenie czasu reakcji oraz podniesienie gotowości bojowej jednostek. 

Wizyta była również okazją do spotkania się z żołnierzami, zapoznania z zadaniami, wyposażeniem oraz tradycjami łomżyńskiej jednostki.

 

 

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}