W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pamiętajmy o tych, którzy spędzają Święta na misjach

21.12.2018

Boże Narodzenie to niezwykły moment. Czas wypełniony radością, ale też refleksją i zadumą. To cudowne chwile, które wszyscy chcemy spędzić w gronie najbliższych. Nie zapominajmy jednak, o tych którzy podczas Świąt są na służbie, dbając o bezpieczeństwo poza granicami Polski.

211218_swieta_MON_01

W tym roku ponad 1300 żołnierzy i pracowników wojska Święta Bożego Narodzenia spędzi z dala od swoich bliskich, pełniąc służbę na misjach poza granicami kraju. Otrzymaliśmy życzenia od żołnierzy w kontyngentach w Afganistanie, Iraku, Bośni i Hercegowinie, Kosowie, Rumunii, Republice Środkowej Afryki, we Włoszech i na Łotwie, którymi pragniemy podzielić się z Państwem w prezentowanym filmie.

Wszystkim żołnierzom zaangażowanym w udział w misjach składamy najserdeczniejsze życzenia spokojnych i bezpiecznych świąt. Niech ten czas przyniesie Im oraz Ich rodzinom radość, napełni  wiarą, nadzieją i miłością.