W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Samoobrona kobiet w Kielcach

08.04.2018

W sobotę, 7 kwietnia uczestniczki projektu Ministerstwa Obrony Narodowej „Samoobrona Kobiet” poznawały nowe chwyty i techniki obronne pod bacznym okiem instruktorów z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych.

projekt_samoobrona

Celem projektu jest popularyzacja sytemu szkoleniowego z walki wręcz Sił Zbrojnych RP w środowisku cywilnym, zapoznanie kobiet ze sposobem realizacji zajęć z walki wręcz w bliskim kontakcie, nauka podstawowych technik samoobrony oraz doskonalenie opanowanych chwytów i obezwładnień z zakresu samoobrony.

„Uważam, że takie zajęcia są bardzo potrzebne i mogłoby być ich więcej. Dzięki temu projektowi mamy lepszą kondycję i poznajemy podstawowe chwyty obronne. Duża ilość ćwiczeń oraz intensywna rozgrzewka, która poprzedza każde zajęcia, podnoszą naszą sprawność fizyczną.” – powiedziała Dorota Kurpios-Juszyńska uczestniczka szkolenia w Kielcach.

Ostatnie zajęcie odbędą się 21 kwietnia o godz. 11.00.

por. Katarzyna Rzadkowska