W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

„Sokół – Strzelnica w powiecie”

09.12.2017

Wiceminister obrony narodowej Michał Dworczyk otworzy konferencję „Sokół – Strzelnica w powiecie”

michal_dowrczyk_01

9 grudnia 2017 roku (sobota) o godz. 10.30, wiceminister obrony narodowej Michał Dworczyk otworzy dwudniową konferencję „Sokół – Strzelnica w powiecie” organizowaną przez Stowarzyszenie ObronaNarodowa.pl. (Centrum Konferencyjnym PGE Narodowy w Warszawie al. Poniatowskiego 1)

Wiceminister wygłosi wykład inauguracyjny a następnie będzie miał spotkanie z przedstawicielami samorządów. 
Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy, ogólnopolska promocja i dyskusja dotyczące programu Ministerstwa Obrony Narodowej dofinansowania budowy i rewitalizacji strzelnic w każdym powiecie w Polsce. Jej zadaniem jest także zwiększenie świadomości społecznej w dziedzinie kształtowania postaw proobronych, partycypacji społeczeństwa w działaniach resortu obrony narodowej, promowania dyskusji o posiadaniu umiejętności strzeleckich, wspierania działalności szkół mundurowych oraz podmiotów działających na rzecz obronności. W jej trakcie zostaną także zaprezentowane doświadczenia wielu krajów europejskich zaawansowanych na szeroką skalę w podobnych działaniach.

Obsługa prasowa wyłącznie dla osób akredytowanych. Zgłoszenia akredytacyjne (zawierające imię, nazwisko, nazwę redakcji, numer PESEL, numer telefonu kontaktowego, funkcję, numer legitymacji prasowej oraz numery rejestracyjne i model wozów transmisyjnych) przyjmuje Stowarzyszenie ObronaNarodowa.pl pod adresem media@strzelnicawpowiecie.pl do 7 grudnia br. (czwartek) do godz. 17.00. Chętni do udziału w dalszej części konferencji proszeni są o zaznaczenie tego w zgłoszeniu. Szczegółowe informacje nt. programu i przebiegu konferencji znajdują się na stronie strzelnicawpowiecie.pl. Informacji nt. akredytacji udziela biuro prasowe Stowarzyszenia ObronaNarodowa.pl, tel.: 22 201 06 77.

Wejście akredytowanych dziennikarzy do sektora prasowego w godz. 09.50.-10.20. Instalacja wozów transmisyjnych do godziny 10.00.