W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rok programu CYBER.MIL.PL

31.12.2019

Bezpieczeństwo Polaków w sieci, a także zwiększanie kompetencji Wojska Polskiego w obszarze cyberbezpieczeństwa to jeden z priorytetów Ministerstwa Obrony Narodowej. Resort obrony narodowej od początku 2019 roku realizuje program CYBER.MIL.PL, który jest kompleksowym podejściem do tego zagadnienia. Budujemy zdolności, które pomogą nam skutecznie odpowiadać na wyzwania, jakie pojawiają się w piątej domenie operacyjnej.

CHL_1323_zajawka.jpg

O tym, co już zostało zrobione, a co jeszcze przed nami możecie dowiedzieć się ze specjalnie przygotowanej broszury – CYBER.MIL.PL 2019. Tu znajdziecie informacje na temat budowanych właśnie wojsk obrony cyberprzestrzeni oraz oferty edukacyjnej, która systematycznie jest rozszerzana. Przeczytacie o dotychczasowej współpracy polskich cyberspecjalistów z sojusznikami i planach na przyszłość. 

Zachęcamy do lektury.

Materiały

Broszura programu CYBER.MIL.PL
broszura​_cyber​_realizacja​_programu​_2019.pdf 13.11MB