W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Eksperci PAA uczestniczyli w Akademii Onkologii Nuklearnej

28.04.2021

W dniach 15-16 kwietnia 2021 r. odbyła się kolejna konferencja „Akademia Onkologii Nuklearnej”, organizowana przez Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy. Wydarzenie otworzył Prezes PAA dr Łukasz Młynarkiewicz.

Zdjęcie z AON

Wydarzenie miało charakter interdyscyplinarny. W ramach Akademii spotkali się specjaliści z różnych dziedzin, a wykłady poświęcone były m. in. diagnozie i leczeniu schorzeń onkologicznych.

Po raz drugi w ramach Akademii odbyła się Sesja Ekspercka Państwowej Agencji Atomistyki.
O zagadnieniach dotyczących pracowników zatrudnionych w narażeniu na promieniowanie jonizujące, w tym pracowników zewnętrznych, oraz najnowszych zmianach w rozporządzeniach wykonawczych do ustawy - Prawo atomowe opowiedzieli inspektorzy dozoru jądrowego PAA: Katarzyna Szczygłów, Agnieszka Jaworska-Sobczak, Kamila Greczyło, Urszula Kołodziej oraz Edward Raban.

„Akademia Onkologii Nuklearnej” odbywała się pod patronatem Prezesa PAA.