W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

9. edycja konkursu Podatkowi Liderzy rozstrzygnięta

09.06.2021

Plakat z robotem trzymającym żarówkę i napis 9 edycja konkursu Podatkowi Liderzy
 • W konkursie Podatkowi Liderzy studenci i absolwenci przedstawiali swoje pomysły dotyczące innowacji w podatkach.
 • Laureaci mogą liczyć na płatny staż w Ministerstwie Finansów (MF) i udział w grupie roboczej, która zajmuje się tworzeniem nowych rozwiązań podatkowych.

Tematem 9. edycji konkursu były Innowacje w podatkach. Uczestnicy proponowali rozwiązania zmierzające do efektywniejszego rozwiązania istniejących problemów poprzez zastosowanie nowych technologii.

W aktualnej edycji konkursu do wygrania było 16 płatnych staży w Ministerstwie Finansów. Komisja konkursowa wyłoniła 16 laureatów, którzy otrzymają propozycje odbycia stażu w MF. W jego trakcie wezmą udział w rozwiązywaniu najbardziej aktualnych wyzwań, które stoją przed polskim prawem podatkowym.

Laureaci 9. edycji konkursu:

 1.  Piotr Ciszewski
 2. Nadia Danylicka
 3. Mikołaj Drożdzyński
 4. Dominik Figura
 5. Mateusz Herman
 6. Karol Jabłoński
 7. Mikołaj Kosuń
 8. Julia Król
 9. Jakub Łaszkowski
 10. Adam Mainka
 11. Dominik Majchrzak
 12. Michał Mierzyński
 13. Dawid Piotrowski
 14. Anna Rode
 15. Justyna Skwirowska
 16. Michał Woszczyna

Pierwsza edycja konkursu Podatkowi Liderzy odbyła się w czerwcu 2017 r. Od tego czasu staże w Ministerstwie Finansów odbyło już 102 laureatów, którzy zapoznali się z pracą nad nowymi rozwiązaniami podatkowymi.