W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ankieta w sprawie systemów finansowo-księgowych w jednostkach sektora finansów publicznych

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym, prowadzonym przez Ministerstwo Finansów, dotyczącym systemów finansowo-księgowych.

Ankieta kierowana jest do jednostek sektora finansów publicznych, a jej celem jest zebranie informacji nt. funkcjonalności i możliwości systemów finansowo-księgowych aktualnie wykorzystywanych przez te jednostki. Informacje te będą niezbędne do opracowania jednolitego planu kont zintegrowanego z klasyfikacją budżetową.

Ankieta składa się z pytań otwartych i zamkniętych. Czas wypełnienia ankiety szacowany jest na ok. 1 godzinę. Wypełnienie ankiety wymaga jednak wcześniejszego zgromadzenia części danych (nt. kosztów, wykorzystywanych technologii) oraz skonsultowania się ze służbami IT. Z tego względu przed rozpoczęciem wypełniania ankiety online warto zapoznać się z listą pytań (dokument dostępny poniżej). 

UWAGA

Uprzejmie informujemy, że z powodu kłopotów technicznych opcja pozwalająca na zapisanie udzielonych odpowiedzi i przełożenie uzupełniania dalszej części ankiety na okres późniejszy chwilowo nie działa poprawnie. Wykorzystanie tej opcji może wiązać się z utratą wcześniej wprowadzonych danych, w związku z czym rekomendujemy nie wykorzystywanie jej. 

Prosimy o udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania.

W przypadku, gdy w Państwa jednostce funkcjonuje więcej niż jeden system finansowo- księgowy, prosimy o osobne wypełnienie ankiety dla każdego z wykorzystywanych systemów. 

Wypełnienie ankiety będzie możliwe do dnia 30 czerwca 2019 r.

Z uwagi na prośby z Państwa strony możliwość wypełnienia ankiety zostaje przedłużona do 1 lipca br.

Link do ankiety

Z poważaniem

Zespół projektowy ds. reformy rachunkowości publicznej – etap I
Grupa ds. ankiet
Ministerstwo Finansów

Materiały

Pytania z ankiety w formie pdf
20190531​_Ankieta​_wersja​_pdf.pdf 0.62MB
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
27.06.2019 14:39 Aneta Gołdyń
Pierwsza publikacja:
27.06.2019 14:39 Aneta Gołdyń