W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat nr 3 w sprawie utworzenia systemu testowego na potrzeby dostosowywania systemów informatycznych instytucji obowiązanych w zakresie raportowania informacji, o których mowa w art. 72 ustawy AML.

W nawiązaniu do komunikatu nr 2 z 22 lutego 2019 r. informujemy, że od 1 kwietnia 2019 pod adresem https://test.giif.mofnet.gov.pl udostępniony został API do testowego przesyłania danych w celu weryfikacji poprawności formatu i rozwiązywania problemów technicznych związanych z ich przesyłaniem.

System testowy nie jest przystosowany do obsługi rzeczywistych danych. Wobec powyższego prosimy zwrócić szczególną uwagę, aby do systemu nie były wprowadzane rzeczywiste dane, ale dane fikcyjne lub zanonimizowane. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za przekazywanie innego rodzaju danych niż wyżej wskazane.

Szczegółowe informacje związane z pracą w środowisku testowym będą na bieżąco publikowane na specjalnie w tym celu utworzonym BLOGU. Link do blogu znajduje się  w prawym górnym rogu na stronie https://test.giif.mofnet.gov.pl.

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
13.06.2019 10:02 Anna Pajewska
Pierwsza publikacja:
13.06.2019 10:02 Anna Pajewska