W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Masz pomysł jak możemy wspólnie chronić naszą gospodarkę przed koronawirusem? – Napisz na Głosie Podatnika

09.03.2020

Koronawirus na zdjęciu poglądowym
  • Koronawirus, który rozprzestrzenia się w coraz większej ilości państw, stanowi realne wyzwanie dla życia gospodarczego.
  • Zależy nam, aby na bieżąco monitorować  i reagować na sygnały zgłaszane przez podatników w związku z tym wyzwaniem.
  • Dlatego 9 marca 2020 r. w Głosie Podatnika dodaliśmy kategorię „Koronawirus”, gdzie można zgłaszać swoje propozycje jak chronić naszą gospodarkę przed koronawirusem.

Liczymy na zgłaszanie wszelkich sygnałów od wszystkich podatników, przedsiębiorców, wszystkich obywateli którzy chcą wspierać naszą gospodarkę w radzeniu sobie z koronawirusem. Jakie bariery napotykacie w związku z koronawirusem i jak – jako resort finansów – możemy wam pomóc w ich rozwiązaniu.

Dlaczego wasze zgłoszenia są dla nas ważne? Ponieważ sytuacja, która wynika z rozprzestrzeniania się wirusa dotyczy nas wszystkich, jest dynamiczna, a sygnały przekazane bezpośrednio przez obywateli pomogą nam w sprawnym rozwiązaniu możliwych utrudnień w życiu gospodarczym.

Przejdź do Głosu Podatnika.