W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

MF nagrodzone za zarządzanie projektami

10.04.2019

Statuetka i dyplom PMO Award
  • Ministerstwo Finansów (MF) otrzymało nagrodę PMO Award 2018 w kategorii najszybciej rozwijającego się PMO.
  • Biuro portfela MF rywalizowało w konkursie z biurami projektów z instytucji finansowych, firm usługowych, handlowych i przemysłowych uzyskując uznanie jury i najwyższą ocenę.


Jury konkursowe szczególnie doceniło skalę wdrożenia zasad zarządzania portfelem programów i projektów, które obowiązują w resorcie finansów oraz elastyczne podejście i możliwości dostosowania metodyki do specyfiki projektu.
 
Pozytywnie oceniono całościowe spojrzenie biura portfela na resort finansów oraz przełożenie jego działalności na poprawę efektów realizacji projektów. Podkreślono koncentrację na rozwoju i szukaniu usprawnień w funkcjonowaniu zasad, procedur i środowiska projektowego.
 
O nagrodach PMO
PMO, czyli biuro projektów, wspiera zarządzanie projektami w organizacji. PMO Award jest prestiżowym wydarzeniem dla praktyków i ekspertów zajmujących się zarządzeniem portfelem projektów. Nagrodę wręczono 8 kwietnia 2019 r. podczas konferencji Portfolio Experience.