W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Raporty makroekonomiczne i fiskalne

Prezentujemy raporty, które przedstawiają wizualizację publicznie dostępnych danych i prognoz makroekonomicznych i fiskalnych. Raporty są uporządkowane tematycznie:

Raport Sytuacja makroekonomiczna prezentuje główne dane statystyczne, które dotyczą wybranych obszarów gospodarki Polski. Składa się z 2 poziomów: pulpitu głównego i 12 pulpitów tematycznych. Aby przejść do pulpitów tematycznych, kliknij wybraną treść w pulpicie głównym.

Raport Prognozy makroekonomiczno-fiskalne prezentuje główne wielkości makroekonomiczne  i fiskalne dla Polski i ich porównanie z innymi państwami - głównie UE. Składa się z 3 pulpitów, które zawierają: 

  • prognozy najważniejszych danych makroekonomicznych i fiskalnych z oficjalnych dokumentów przejętych przez rząd  oraz prognoz Komisji Europejskiej dla Polski (pulpit główny),
  • porównanie prognoz makroekonomicznych i fiskalnych Ministerstwa Finansów i innych instytucji krajowych i międzynarodowych dla Polski,
  • porównanie danych makroekonomicznych i fiskalnych różnych państw w oparciu o informacje w unijnej bazie danych Ameco.


Rekomendujemy przeglądarki w wersjach aktualnych.

{"register":{"columns":[]}}