W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju 2022

Minister Klimatu i Środowiska zaprasza do udziału w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Rozwoju (ESDW).

„Gorąco Państwa zachęcam do działań na rzecz zrównoważonego rozwoju i włączenia się do kolejnej edycji ESDW 2022”.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju (European Sustainable Development Week)  to akcja w skali ogólnoeuropejskiej mająca na celu pobudzenie i uczynienie widocznymi działań, projektów i wydarzeń promujących zrównoważony rozwój oraz wdrażanie Agendy 2030 wraz z jej Celami Zrównoważonego Rozwoju.

Inicjatywa ta skierowana jest do uczniów, studentów, organizacji pozarządowych, instytucji edukacyjnych, przedstawicieli środowisk naukowych, samorządów, przedsiębiorców oraz wszystkich osób, dla których ważne są kwestie zrównoważonego rozwoju.

Tegoroczny ESDW ustanowiony został w dniach od 20 do 26 września, niemniej projekty mogą być realizowane od 18 września do 8 października 2022 r. Polska angażuje się w tę inicjatywę po raz ósmy.

Aby wziąć udział w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Rozwoju, należy zarejestrować swoje wydarzenie obejmujące co najmniej jeden z aspektów zrównoważonego rozwoju (gospodarczy, społeczny lub środowiskowy) na platformie www.esdw.eu, a następnie zrealizować je w terminie od 18 września do 8 października 2022 r.

Materiały

Kliknij tutaj, aby pobrać list ministra klimatu i środowiska Anny Moskwy
Zaproszenie​_do​_udziału​_w​_ESDW​_2022(2).pdf 0.16MB
Ulotka ESDW 2022 r.
Polish-Flyer-​_2022(5).jpg 0.39MB
{"register":{"columns":[]}}